Hakkımızda

1997 yılında kurulan Oynasana.com, ülkemizde internet ve yerel ağlarda oynanan oyunlar konusunda içerik ve interaktif hizmetler vermek üzere kurulmuş bir organizasyondur. Kuruluş amacı; internet üzerinden oynanan oyunların daha geniş kitlelere yayılması ve yaygınlaşması, oyun sektörünün büyümesi için oyun sunucuları, oyun turnuva organizasyonları ve benzeri servisler sunmaktır. Ülkemizin internet alt yapısı kesintisiz online oyun oynayabilme seviyesine ulaşıncaya kadar 700.000’den fazla kayıtlı üyesine bu hizmeti sağlayan Oynasana.com, dijital oyunların ülkemizdeki geçmişinde önemli bir yere sahiptir.

Oyun sektöründe dijital oyunların olimpiyatı olarak kabul edilen ve elektronik sporun ilk profesyonel uluslararası organizasyonu olan World Cyber Games’i 5 sene boyunca ülkemizde Oynasana.com düzenlemiştir.

2018 yılında Oynasana.com, Türkiye merkezli Oynasana Elektronik Hizmetler Anonim Şirketi’ni kurarak e-ticaret platformunu aktif hale getirmiştir. 21 yıldan bu yana oyun sektörünün en bilinen markası olan Oynasana.com; kullanıcılarına günümüz popüler oyunlarının önerdiği ürünleri bir arada ve en uygun fiyatlarla bulabileceği bir imkan sunmaktadır.
Oynasana.com sitesinde yer alan tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyumlu, güvenilir bir şekilde kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Şirket Bilgileri
Oynasana Elektronik Hizmetler A.Ş.
Ticaret Sicil Numarası
116428/5
Genel Müdürlük
Vadi İstanbul AVM Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109 Kat : 1 Sarıyer/İSTANBUL
Telefon:
0212 996 07 00 ( Haftaiçi 10:00-18:00 )
Elektronik Posta adresi:
destek@oynasana.com
Mersis Numarası:
0649079347900001